Husqvarna 967272301 K970 Ringzaag 370 mm

Excl. BTW
Incl. BTW

Professionele Husqvarna K970 ringzaag 370 mm. Extreem diepe zaagsneden tot 270 mm zonder rails.

€ 3.670,60€ 4.441,43 Excl.btwIncl.btw

Beschikbaar via nabestelling

Specificaties
EAN code7391736322782
Categoriebandenzagen
MerkHusqvarna
TypeRingzaag / doorslijpmachine
ModelK970
Vermogen4.8 KW
Cilinderinhoud93.6 cm³
MotorTweetakt
Max. zaagdiepte270 mm
Bladdiameter370 mm
Gewicht13.8 kg
Geluidsniveau115 dB(A)
Trillingen2,7 / 3,4 m/s²

Aanvullende informatie

Merk

Husqvarna

Type

Ringzaag / doorslijpmachine

Model

K970

Vermogen

4.8 KW

Cilinderinhoud

93.6 cm³

Motor

Tweetakt

Max. zaagdiepte

270 mm

Bladdiameter

370 mm

Gewicht

13.8 kg

Geluidsniveau

115 dB(A)

Trillingen

2,7 / 3,4 m/s²

Ringzaag K970 370 mm – Husqvarna

De Husqvarna K970 ringzaag 370 mm is een krachtige en robuuste doorslijpmachine voor het maken van extreem diepe zaagsneden. Met een maximale zaagdiepte van maar liefst 270 mm is deze machine ideaal voor professioneel gebruik in beton, steen en constructiewerk.

Extreem diepe zaagsneden

De Husqvarna K970 ringzaag 370 mm biedt:

  • Zaagdiepte tot 270 mm
  • Dieper zagen dan standaard doorslijpers
  • Snijden vanaf één zijde

Perfect voor toepassingen waar precisie en diepte cruciaal zijn.

Snel en efficiënt werken

Dankzij het ontbreken van rails:

  • Sneller starten met werken
  • Minder voorbereidingstijd
  • Ideaal voor kleine en middelgrote doorsnijdingen

Krachtige prestaties

Met een vermogen van 4,8 kW en een sterke tweetaktmotor:

  • Hoge zaagcapaciteit
  • Geschikt voor zware materialen
  • Constante prestaties

Duurzaam en onderhoudsarm

De machine is voorzien van:

  • DuraStarter™ voor minder slijtage
  • Active Air Filtration™ voor langere levensduur
  • Sterke Poly V-riem

Dit zorgt voor minder onderhoud en langere service-intervallen.

Robuust en betrouwbaar

De Husqvarna K970 ringzaag 370 mm is ontworpen voor zware omstandigheden:

  • Bestand tegen stof en variabele brandstof
  • Betrouwbare werking op de bouwplaats
  • Lange levensduur

Licht en goed hanteerbaar

Ondanks zijn kracht is de machine:

  • Relatief licht (13,8 kg)
  • Compact ontworpen
  • Goed in balans

Ideaal voor professioneel gebruik

Geschikt voor:

  • Beton zagen
  • Doorvoeren en sparingen
  • Bouw- en sloopwerk
  • Wegenbouw en infra

Voordelen

  • Zaagdiepte tot 270 mm
  • Krachtige 4,8 kW motor
  • Geen rails nodig
  • Duurzaam en onderhoudsarm
  • Professionele kwaliteit

Plus- en minpunten

Pluspunten
✔ Extreem diepe zaagsneden
✔ Zeer krachtig
✔ Efficiënt werken zonder rails
✔ Robuust en betrouwbaar

Minpunten
✖ Wordt geleverd zonder ringzaagblad
✖ Relatief zwaar

 

Leveringsomvang

  • Machine
  • Combi sleutel
  • Gebruiksaanwijzing
  • ⚠️ Zonder ringzaagblad

Is dit product direct uit voorraad leverbaar?

Op de productpagina zie je de actuele voorraadstatus. Is een product op voorraad, dan kunnen we je bestelling doorgaans snel verwerken. Voor 15:00 uur besteld, morgen verzonden. Bij producten die nabesteld kunnen worden kan de levertijd iets langer zijn.

Kan ik mijn bestelling ook afhalen?

Afhalen is mogelijk wanneer deze optie bij je bestelling wordt aangeboden. Plaats je product in je winkelmand en kies voor ‘Lokaal afhalen’. Je kunt je bestelling dan zelf ophalen in de WEGANO winkel en hoeft niet te wachten op bezorging.

Kan ik een product retourneren?

Wil je een product retourneren? Meld je retour dan binnen de geldende retourtermijn aan. Het product dient te voldoen aan onze retourvoorwaarden. De volledige voorwaarden vind je op onze retourpagina.

Vragen? Vragen!

Heb je een vraag? Schroom niet om ons te contacten. Vul het formulier in op onze klantenservice pagina of bel ons op: 0165 – 203048. 

Dit product huren?

Neem contact met ons op, via onderstaand formulier. Wij reageren zo spoedig mogelijk op je bericht.

Ruim assortiment

Alles voor bouw, werkplaats en klus

Scherpe prijzen

Professioneel materieel voor een scherpe prijs

Snel geleverd

Snel verzonden, zodat jij verder kunt met de klus

Persoonlijk advies

We helpen je het juiste product te kiezen

Ook interessant voor jou

Best sellers

Vacuüm Tegelzuiger LABORA

€ 173,51 excl. BTW

Advies op maat?

Hulp nodig? Neem contact met ons op, wij helpen je graag!

Best sellers

Tricorp 301008 Navy Sweater

€ 24,41 excl. BTW

Tricorp Kniekussens

€ 9,08 excl. BTW

Advies op maat?

Hulp nodig? Neem contact met ons op, wij helpen je graag!